تبلیغات
پایگاه حضرت معصومه سلام الله علیها - نسیم رحمت
 
قَالَ سَألْتُ اَبَا الْحَسَن ِالر ِّضَا(ع) عَنْ فَاطِمَةَ بِنْت ِمُوسَى بْن ِجَعْفَر (ع)، فَقَالَ مَنْ زَارَهَا فَلَهُ الْجَنَّةَ. راوى گوید از امام رضا(ع) درباره حضرت فاطمه معصومه پرسیدم. آن حضرت فرمود:« هركس قبرش را زیارت كند، بهشت بر او واجب مى شود .

خواهر پروین محمدى اهل باختران در سال سوم دبیرستان مبتلا به تشنج اعصاب شد و پس از بى اثر بودن معالجات مكرر و ناامیدى از همه جا، همراه خانواده به امید گرفتن شفا از امام رضا (ع) عازم مشهد مقدس مى شود.

مادر ایشان این كرامت را این گونه بیان مى كند:

وقتى به قم رسیدیم، با خود گفتیم خوب است اول به زیارت خواهر امام رضا (ع) برویم، اگر جواب نداد به مشهد مى رویم ; ساعت دو بعد از نیمه شب بود كه به قم رسیدیم ; ساعت نه صبح به حرم مشرف شدیم و دخترم را كه به سختى خوابش مى برد و در اثر تشنج اعصاب دچار مشكلاتى مى شد، با حال توجه و توسل به حضرت معصومه(س)، به نزدیك ضریح بردم و به راحتى خوابید.

پس از مدتى كه نماز ظهر و عصر گذشت، بوى عطر عجیبى حرم را گرفت و دیدم دست راست دخترم سه مرتبه به صورتش كشیده شد و رنگ او بر افروخته گردید و گوشه چادر او كه به ضریح بسته بودم باز شد; در همین حال دخترم از خواب بیدار شد و گفت : مادر كجاییم؟ گفتم: حرم حضرت معصومه (سلام الله علیها). گفت: مادر گرسنه ام! من كه ماه ها بود حسرت شنیدن این كلمه را از او داشتم , به او گفتم : برویم بیرون حرم ; با هم داخل صحن شدیم. از او پرسیدم: احساس ناراحتى نمى كنى؟ گفت: نه، الحمدالله خوب هستم. من احساس كردم كه حالت او طبیعى شده، فهمیدم كه از حضرت معصومه شفا گرفته است.(این كرامت در روز پنجشنبه 2/4/73 به وقوع پیوسته است. )

http://www.masoumeh.com/far/page.php?page=3&id1=2&href=8

طبقه بندی: حضرت معصومه سلام الله علیها،  فضائل و كرامات، 
برچسب ها: فضائل و كرامات، حضرت معصومه سلام الله علیها،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 10 دی 1392 توسط رحمان نجفی